• Реєстрація
Сортировать по дате: П'ятниця, 02 жовтня 2020

Детальний план території щодо розміщення малої АЗС з АГЗП-10 та звіт СЕО в с. Ропча ( хутір Багна 1), вул. Сторожинецька, Сторожинецького району Чернівецької області орієнтовною площею 0,41 га.

Мета ДПТ та звіту СЕО: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень, обґрунтування та визначення можливості розміщення інженерних споруд та будівель малої АЗС з АГЗП-10 а також, визначення граничних показників шкідливості та впливу на довкілля . У ході виконання стратегічно екологічної оцінки розглянуті заходи із забезпечення екологічної безпеки та здоров'я громадян.


2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Ропчанська сільська рада Сторожинецького району Чернівецької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з  28.09.2020 року і триватиме до 28.10. 2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 30.10.2020. об 10 год. в приміщенні Ропчанської сільської ради за адресою: вул. М. Емінеску,6., с Ропча,  Строжинецького району.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у складі проекту  містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна в приміщенні Ропчанської сільської ради за адресою: вул. М. Емінеску,6, с Ропча,  Строжинецького району з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Ропчанської сільської ради - http://gromady.cv.ua/st/rada/232/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59032, с.Ропча, вул. М. Емінеску,6, Сторожинецький район, Чернівецька область    Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 28.09.2020 по 28.10.2020.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

“Детальний план території земельної ділянки за адресою: вул. Головна, 7 с. Бернове (за межами населеного пункту) для реконструкції комплексу будівель виробничого призначення  під підприємство харчової промисловості”.

Основна мета проекту визначення функціонального призначення та параметрів забудови території; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень; відведення земельної ділянки.

2.  Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Кельменецька районна державна адміністраці

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення починається з  21.09.2020  року  і  триває  до 20.10.2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

З метою запобігання поширенню на території району коронавірусної хвороби (COVID-19), громадське обговорення проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді). У цей період громадські слухання не проводяться і не призначаються.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану та  розділом «Охорона      навколишнього  природного  середовища» можна щовівторка з 14.00 до 17.00 та щоп’ятниці з 10.00 до 13.00. в Кельменецькій РДА за адресою: 60100, Чернівецька область, смт. Кельменці, пл. Центральна, 2. Тел./факс:(03732) 2-05-80, тел. 2-04-85, а також на веб-сайті РДА - kelmentsi.bukoda.gov.ua

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Кельменецька райдержадміністрація (адреса вказана вище) Зауваження і пропозиції до даних документів надаються в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді - kelm_rda@ukr.net та тел./факс:(03732) 2-05-80

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 21.09.2020р. по 20.10.2020р.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

П'ятниця, 02 жовтня 2020, 12:21

4 жовтня - День працівників освіти

Колектив управління екології та природних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації щиро вітає з професійним святом – Днем працівників освіти.

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас Ви даруєте своїм вихованцям.

Хай же на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.

З повагою

Колектив Управління

7 жовтня об 11:45-13:45 в рамках щорічного Форуму Waste Management 2020 буде проходити круглий стіл «Розробка регіональних планів управління відходами: проблемні питання та шляхи їх вирішення», організатором якого виступає Група молодих фахівців Міжнародної асоціації твердих відходів ISWA YPG Ukraine, партнером - Швейцарсько-український проект - Підтримка децентралізації в Україні DESPRO.

Теми для обговорення:
  • Які виклики та проблеми стають перед замовниками та розробниками регіональних планів у ході роботи над ними та спільний пошук шляхів вирішення цих питань
  • Пропозиції центральним органам виконавчої влади щодо необхідних змін при розробці регіональних планів

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням https://forms.gle/TBBMh6kMGgwaGgpL8. Посилання для участі у круглому столі буде надіслано за день до заходу.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« жовтня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2177
mod_vvisit_counterВчора8298
mod_vvisit_counterЦей тиждень39704
mod_vvisit_counterОстанній тиждень74928
mod_vvisit_counterЦього місяця17843
mod_vvisit_counterОстаній місяць97065
mod_vvisit_counterВсі дні10925827

Веб представництва