• Реєстрація
Сортировать по дате: Вівторок, 27 жовтня 2020

Міндовкілля за підтримки проєкту Світового банку «Партнерство заради ринкової готовності в Україні» (PMR) 30 жовтня 2020 року проведе семінар з практичних питань впровадження в Україні системи моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів (МЗВ).

Семінар буде спрямований на надання актуальної інформації підприємствам та установам, діяльність яких поширюється система МЗВ, щодо нормативно-правового забезпечення її функціонування.

Захід буде проводитися на платформі ZOOM з 10:00 до 13:30.

Розглядатимуться питання щодо стану законодавчої бази системи МЗВ, зокрема:
- постанови КМУ;
- типові форми стандартного та спрощеного плану моніторингу;
- звіту оператора та звіу з вдосконалення;
- методичні рекомендації з оцінки викидів парникових газів за видами діяльності установок;
- рекомендації з дотримання вимог до моніторингу та звітності щодо викидів парникових газів та рекомендації з проведення верифікації звіту оператора.

Для участі запрошуються представники операторів установок і професійних асоціацій, потенційні верифікатори, представники міністерств та відомств, громадські організації та інші зацікавлені особи, які пов’язані з видами діяльності визначеними постановою КМУ від 23.09.2020 № 880 «Про затвердження переліку видів діяльності, викиди парникових газів в результаті провадження яких підлягають моніторингу, звітності та верифікації».

Звертаємо увагу, що розроблені в рамках проєкту PMR рекомендації з дотримання вимог МЗВ, а також детальні приклади планів моніторингу, звітів оператора, додаткових документів та деяких інструментів для всіх видів діяльності, на які поширюються вимоги системи МЗВ, створили для операторів установок достатнє підґрунтя для самостійної підготовки власних планів моніторингу, що унеможливлює зайві витрати.

Крім того, до кінця 2020 року проектом PMR буде підтримуватись довідкова служба, спрямована на надання операторам професійних консультацій на безоплатній основі.

Реєстрація учасників зазначеного семінару проводиться до 28 жовтня 2020 року включно електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Просимо учасників заздалегідь підготувати питання до доповідачів з метою ефективного використання часу протягом семінару.

Джерело: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території щодо розміщення громадської забудови (магазину) по вул. Героїв Майдану в с. Лукавці Вижницького району Чернівецької області

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень, обгрунтування можливості розміщення магазину.

В межах ДПТ передбачається розміщення магазину змішаних товарів.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Лукавецька сільська рада Вижницького району Чернівецької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 09-го жовтня 2020 року і триватиме до 09-го листопада 2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 09.11.2020 об 11:00 год. в приміщенні Лукавецької сільської ради за адресою: вул. Головна, 164 с. Лукавці Вижницького району.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у складі проекту  містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Лукавецької сільської ради за адресою: вул. Головна, 164 с. Лукавці, з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Лукавецької сільської ради - http://gromady.cv.ua/vn/rada/11/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Лукавецька сільська рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59230, Чернівецька область, Вижницький район, с. Лукавці, вул. Головна, 164

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 09.10.2020 по 09.11.2020.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« жовтня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5835
mod_vvisit_counterВчора8630
mod_vvisit_counterЦей тиждень67194
mod_vvisit_counterОстанній тиждень105590
mod_vvisit_counterЦього місяця190040
mod_vvisit_counterОстаній місяць191863
mod_vvisit_counterВсі дні11289887

Веб представництва