• Реєстрація
Сортировать по дате: Вівторок, 05 травня 2020

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план території щодо розміщення виробничої забудови по вул.Кіцманській,44Г в с.Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області.

Територія площею 0,4183га, на яку  розробляється детальний план, знаходиться на північно-західній  частині с.Мамаївці Кіцманського району, в межах бувшого тепличного господарства.

Територія  проектованої  забудови обмежена проїздами з північного сходу, північного  заходу та південного сходу, південного заходу.

Основна мета проекту:

-визначення  територіальних  ресурсів  щодо можливості реконструкції автогаража-майстерні під цех металообробки та лиття пластику під тиском;

-визначення  архітектурно-планувальних  та природоохоронних  можливих  варіантів  формування   їх  забудови    для  подальшої  проектної  розробки  оптимальних рішень;

-поліпшення екологічної ситуації;

-формування повноцінного просторового середовища виробничої зони села;

-створення  комфортних умов  для функціонування  виробничої зони села;

-зміни цільового призначення земельної ділянки;

-узгодження  рішень щодо реконструкції об’єкта з  відповідними  архітектурними, інженерними та природоохоронними  службами,

-визначення  напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності.

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

-схема існуючого  використання  території  зі  схемою  існуючих планувальних обмежень;

-проектний план з проектними планувальними обмеженнями  зі  схемами   вертикального планування  та  інженерної підготовки території, інженерних мереж та споруд, організації руху транспорту та пішоходів, в М1:500.

В основному кресленні – проектному плані, в результаті аналізу містобудівної ситуації,  запропоновано  реконструкцію будівлі автогаража-майстерні під цех металообробки та лиття пластику під тиском, влаштування свердловини для забору води в  приміщенні цеху та майданчика  відкритої тимчасової автостоянки  в межах проектованої території, спорудження тимчасових споруд – навісів для зберігання готової продукції, а також  благоустрій території цеху  і прилеглої території.

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

-територія  в межах детального плану, в т.ч.: – 0,4183 га;

-цех металообробки  та лиття пластику під тиском – 0,1070га;

-тимчасові споруди – 0,0364га;

-замощення – 0,2749га.

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Мамаївська  сільська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану  території щодо розміщення  виробничої забудови по вул.Кіцманській,44Г в с.Мамаївці Кіцманського району  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з 27 квітня  і триватиме до   26 травня 2020 року.

Громадські слухання відбудуться  26 травня  цього року  об 11-00год. в приміщенні Мамаївської сільської ради

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану території  щодо розміщення   виробничої забудови по вул.Кіцманській,44Г в с.Мамаївці Кіцманського району та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом території щодо розміщення  виробничої забудови по вул.Кіцманській,44Г в с.Мамаївці Кіцманського району та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Мамаївській сільській раді за адресою:с.Мамаївці Кіцманського  район, Чернівецька область з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Мамаївської сільської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Мамаївської сільської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

Вул.Шевченка,156, с.Мамаївці, Кіцманський район, Чернівецька область, 59343.

Електронна адреса:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 27.04.2020р.  по  26.05. 2020 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Мамаївської  сільської ради.

вул.Шевченка,156, с.Мамаївці, Кіцманський  район, Чернівецька область, 59343.

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Пропонуємо до Вашої уваги енциклопедію мігруючих видів диких тварин України, що містить узагальнені дані стосовно видів тварин фауни України, які здійснюють сезонні міграції та інвазії, а саме про 12 видів риб, 289 видів птахів та 14 видів ссавців. Охарактеризовано їхню таксономічну належність і охоронний статус у рамках Бернської та Боннської конвенцій, Європейського червоного списку IUCN, Директиви Ради Європи щодо охорони птахів та інших договорів і угод, спрямованих на охорону мігруючих тварин.

Наведено відомості про чисельність цих видів та її зміни, а також вказано чинники, які зумовлюють зменшення популяцій тварин. Стисло описано особливості міграції кожного виду. Для деталізації сезонних переміщень птахів використано дані Українського центру кільцювання птахів, накопичені протягом останніх 45 років. Зазначено заходи, які необхідно вжити для поліпшення стану кожного виду-мігранта. Повидові нариси супроводжено картами, на яких унаочнено напрямки міграційних переміщень тварин, а також фотографіями певних видів.

Енциклопедія підготовлена на замовлення Міністерства екології та природних ресурсів України за темою «Підготовка та видання енциклопедії мігруючих видів диких тварин України»

Видання може зацікавити викладачів зоології, студентів природничих факультетів, науковців в галузі дослідження сезонних міграцій тварин, екологів, натуралістів-аматорів.

Завантажити  енциклопедію мігруючих видів диких тварин України

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« травня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1744
mod_vvisit_counterВчора9372
mod_vvisit_counterЦей тиждень26793
mod_vvisit_counterОстанній тиждень59136
mod_vvisit_counterЦього місяця35981
mod_vvisit_counterОстаній місяць253234
mod_vvisit_counterВсі дні9874503

Веб представництва