• Реєстрація
Сортировать по дате: Четвер, 17 грудня 2020

З метою подальшого вдосконалення зручності доступу користувачів до офіційної державної статистичної інформації Держстат розробив мобільний додаток "Статистика в смартфоні".

Додаток - двомовний (українська й англійська) і надає можливість користувачам оперативно та зручно отримувати офіційну державну статистичну інформацію з наборів даних Держстату, розміщених на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних data.gov.ua (наразі доступна інформація з 2015 року).

Офіційна державна статистична інформація згрупована за темами (галузями статистики): ВВП, населення, ринок праці, ціни, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля та інші, які відображаються в головному меню. Простий інтерфейс дозволяє швидко візуалізувати обрану інформацію.

Основний функціонал мобільного додатка "Статистика в смартфоні":

-   доступ до актуальної офіційної державної статистичної інформації;

-   групування наборів даних за темами (галузями статистики);

-        візуалізація у вигляді графіків і гістограм за обраними параметрами (показники, класифікації, територія та період);

-     збереження обраної статистичної інформації до розділу «Мої набори» для швидкого доступу в майбутньому;

-    поширення скріншотів із візуалізованою офіційною державною статистичною інформацією через месенджери та соціальні мережі.

Додаток працює на ОС Android і безкоштовно доступний для завантаження на GooglePlay (https://plav.^ooale.com/store/apps/details?id=com.stalinsinartphone).

Запрошуємо фахівців вашого відомства долучитися до використання додатка "Статистика в смартфоні".

Для більш широкого інформування користувачів офіційної державної статистичної інформації та суспільства в цілому про нову можливість її отримання просимо розмістити на сторінках вашої установи в соціальних мережах репост на відповідне повідомлення на сторінці Держстату у Фейсбук (https://www.facebook.com/731367347022367/posts/1763972857095139/?d=n).

 

Уряд прийняв постанову про затвердження Порядку здійснення моніторингу наслідків виконання документа державного планування для довкілля та здоров’я населення, розроблену Міндовкіллям.
Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування при підготовці стратегій, планів, програм та програмних документів мають розробляти заходи з моніторингу наслідків їх виконання для довкілля та здоров’я населення з урахуванням результатів громадського обговорення та відповідних консультацій.
Такі заходи допоможуть:
своєчасно виявити негативні наслідки, що можуть виникнути у ході виконання документів державного планування; запобігти, зменшити та прорахувати компенсацію;
виявити не передбачений звітом про стратегічну екологічну оцінку можливий негативний вплив на довкілля та здоров’я громадян.
Все це дозволить громадськості своєчасно отримувати необхідну екологічну інформацію, адже безпечне для життя та здоров’я довкілля, право яке гарантовано Конституцією кожному українцю.

 

1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території садибної житлової забудови на вул. Гречаного Валерія в м. Чернівці.

Детальний план території є документом державного планування та розробляється з метою деталізації планувальної структури даної частини міста, визначення функціонального призначення даної території, просторові рішення та параметри комплексної забудови. Ділянка проєктування детального плану території знаходиться в адміністративних межах міста Чернівці.

Завданням детального плану території є: визначення параметрів індивідуальної садибної забудови, умов ув’язки архітектурно-планувального та об’ємно-просторового рішення, системи обслуговування, інженерних комунікацій, транспортного обслуговування та благоустрою території; уточнення планувальної структури і функціонального призначення території; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень.

При розробленні детального плану території враховано вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН В.1.1.7-2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва», ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель та споруд», ДБН В.2.3-5-2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» та інші нормативно-правові акти.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:Виконавчий комітет Чернівецької міської ради.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення Детального плану території садибної житлової забудови на вул. Гречаного Валерія в м. Чернівці та Звіту про стратегічну екологічну оцінку становить не менше 30 днів з дня оприлюднення повідомлення на сайті Чернівецької міської ради та друкованих засобах масової інформації.

Громадське обговорення починається з 17 грудня 2020 року і триватиме по 18 січня 2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) зауваження і пропозиції.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Громадські слухання відбудуться: 18 січня 2021 року о 16 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа,1.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою  можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом території садибної житлової забудови на вул. Гречаного Валерія в м. Чернівці та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна на веб-сайті Чернівецької міської ради або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: 58000, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького,64-А.

ґ) орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі: 58000, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького,64 А; електр. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк до  18 січня 2021 року.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту детального плану території знаходиться в Департаменті охорони здоров’я та Управлінні екології та природних ресурсів ЧОДА та оприлюднена на офіційному вебпорталі Чернівецької міської ради.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Звіт про СЕО та ДПТ надіслати за адресою: м.Київ. вул. Василя Липківського 35, 03035, міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

ЗУ про СЕО  Ст.13 пункт 1, 2.

 

15 грудня 2020 року начальник управління Микола Білоконь прийняв участь в черговому онлайн засіданні Басейнової ради Пруту та Сірету під головуванням доктора географічних наук, доцента кафедри географії України та регіоналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Мирослава Заячука, голови Басейнової ради Пруту та Сірету.
Під час засідання обговорено ряд важливих питань. Директор Інституту гідробіології НАН України, член-кореспондент НАН України, професор, доктор біологічних наук Сергій Афанасьєв ознайомив учасників засідання з визначенням референційних умов для оцінки екологічного стану масивів поверхневих вод, на прикладі басейну Дністра. Разом з тим, керівник проєкту Апарату директора з питань інформаційних технологій акціонерного товариства «Укрзалізниця» Олексій Іщук представив інформацію щодо оцінки ризиків затоплення у суббасейнах Пруту та Сірету.
Про порядок проведення робіт з розчистки та регулювання русел річок в суббасейнах Пруту та Сірету поінформував начальник Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет Андрій Кавуля та виконуючий обов’язки директора Департаменту регіонального розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації Валентин Дунаєвський ознайомив членів Басейнової ради про виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України № 1123-р від 16.09.2020 року «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 р. на території Чернівецької області».
Крім цього, під час засідання доктор географічних наук, доцент кафедри географії України та регіоналістики ЧНУ ім. Юрія Федьковича Іван Костащук ознайомив усіх присутніх з учнівськими науковими дослідженнями секції «Гідрологія» Малої академії наук України стосовно басейнів малих річок. Про дані досліджень членів ради було поінформовано учасником секції гідрології, студентом І курсу географічного факультету Сергієм Савченко. Від голови Басейнової ради Пруту та Сірету Сергій Савченко отримав подяку за активну участь у вивченні малих річок області.
Учасниками засідання було погоджено план роботи на наступний 2021 рік.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« грудня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2981
mod_vvisit_counterВчора9309
mod_vvisit_counterЦей тиждень54962
mod_vvisit_counterОстанній тиждень64737
mod_vvisit_counterЦього місяця229163
mod_vvisit_counterОстаній місяць293118
mod_vvisit_counterВсі дні11622128

Веб представництва