• Реєстрація
Сортировать по дате: Середа, 23 грудня 2020

Проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та у її рамках Дня благоустрою територій населених пунктів передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р.

Під час акції проводяться заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, місць для вигулу домашніх тварин (собак), кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, зупинок міського транспорту, а також забезпечувалося очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.

В рамках акції залучалися до участі у здійсненні зазначених заходів підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, а також громадяни.

Разом з тим, на сьогодні підпунктом 6 пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» передбачено, що на території України на період дії карантину забороняється проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних тощо) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 2(J осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менш як 1,5 метра).

Враховуючи зазначене, Міністерство розвитку громад та територій пропонує провести в 2021 році всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля» та День благоустрою територій населених пунктів власними силами комунальних підприємств у визначені розпорядженням терміни.

Крім того, Мінрегіон пропонує доручити місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування під час підготовки та проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» враховувати санітарно- епідеміологічну ситуацію у країні в цілому та в окремих регіонах, чинні протиепідемічні обмеження, встановлені нормативно-правовими актами Уряду.

За результатами проведених заходів Мінрегіон проінформує Кабінет Міністрів України та надасть звіти щодо проведення безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах у розрізі регіонів станом на 25 травня 2021 року та 25 листопада 2021 року.

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план частини території по вулиці Горіховій в місті Герца Герцаївського району Чернівецької області для будівництва індивідуального житлового будинку.

Територія, на яку розробляється детальний план, розташована в західній частині м. Герца в районі кварталу індивідуальних житлових будинків,  та входить в межі населеного пункту, включає в себе землі приватної власності для ведення ОСГ і має такі межі:

- з заходу та півдня – з землями приватної власності для будівництва індивідуального житлового будинку та для ведення особистого селянського господарства;

- з півночі – з вулицею  Головна (автодорога Чернівці - Герца)  ;

- зі сходу – вулиця Горіхова;

Рельєф місцевості з ухилом в південному напрямку, відмітки землі в місці де пропонується розмістити житловий будинок коливаються орієнтовно в межах 186.00-188.00 м.

Основна мета проекту:

- визначення територіальних ресурсів щодо можливості розміщення індивідуального житлового будинку;

- визначення архітектурно-планувальних та природоохоронних можливих варіантів формування їх забудови для подальшої проектної розробки оптимальних рішень;

- поліпшення екологічної ситуації;

- формування повноцінного високоякісного життєвого середовища;

- зміни цільового призначення земельної ділянки;

Проект детального плану складається з текстової та графічної частин, а також рішень органів місцевого самоврядування, матеріалів проведених досліджень території, виконаних спеціалізованими організаціями.

До складу графічної частини детального плану входить:

- схема існуючого використання території зі схемою існуючих планувальних обмежень;

- проектний план з проектними планувальними обмеженнями зі схемами вертикального планування та інженерної підготовки території, інженерних мереж та споруд, організації руху транспорту та пішоходів, в М1:500;

В основному кресленні – проектному плані проаналізовано містобудівну ситуацію та запропоновано будівництво індивідуального житлового будинку, очисних споруд повної біологічної очистки типу «BIOTAL», влаштуванням майданчика з контейнерами для роздільного сортування сміття.

Пояснювальна записка відповідає графічним матеріалам та надає опис природних умов, оцінку існуючої ситуації, пропозиції щодо встановлення режиму забудови, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища та реалізації детального плану території.

Техніко-економічні показники:

  • Площа забудови будівель  – 64 м2
  • Поверховість – ІІ поверхи
  • Умовна висота – до 10.0 м
  • Площа мощення –400 м2
  • Загальна площа будівель – 200.00 м2

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Герцаївська міська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану частини території по вулиці Горіховій в місті Герца Герцаївського району Чернівецької області для будівництва індивідуального житлового будинку з 21листопада 2020 року і триватиме до 21 грудня 2020 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається з 21 листопада 2020 року і триватиме до 06 грудня 2020 року.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану частини території по вулиці Горіховій в місті Герца Герцаївського району Чернівецької області для будівництва індивідуального житлового будинку та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом частини території по вулиці Горіховій в місті Герца Герцаївського району Чернівецької області для будівництва індивідуального житлового будинку та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Герцаївській міській раді за адресою: 60501, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали проекту детального плану території також розміщені на сайті Герцаївської міської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Герцаївської міської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

60501, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 21 листопада 2020 року і триватиме до  21 грудня 2020 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Герцаївської міської ради. м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« грудня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2752
mod_vvisit_counterВчора9309
mod_vvisit_counterЦей тиждень54733
mod_vvisit_counterОстанній тиждень64737
mod_vvisit_counterЦього місяця228934
mod_vvisit_counterОстаній місяць293118
mod_vvisit_counterВсі дні11621899

Веб представництва