• Реєстрація
Сортировать по дате: Понеділок, 07 грудня 2020

1. Повна назва документа державного планування: Програма соціально-економічного розвитку Вижницької міської територіальної громади на 2021 -2023 роки. В звіті про стратегічну екологічну оцінку, проведена оцінка впливу від реалізації Програми на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну, об’єкти ПЗФ), а також на стан здоров’я та добробут населення (соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, використання об’єктів ПЗФ для рекреаційних цілей тощо).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Вижницька міська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення

починається з 26 листопада 2020 року та триває до26 грудня 2020 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються: у письмовому вигляді - особисто або через уповноваженого представника із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб - із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника; у електронному вигляді.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): - будуть повідомлені додатково .

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Вижницька міська рада, адреса: вул. Українська, 34, м. Вижниця, Вижницький район, Чернівецька область, 59200, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , контактний телефон (03730) 2-13-57, відповідальний за організацію розгляду - начальник відділу економіки, підприємництва та промисловості, інвестицій, туризму та міжнародних відносин Вижницької міської ради - Л.В.Ордіна.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Вижницька міська рада, адреса: вул. Українська, 34, м. Вижниця, Вижницький район, Чернівецька область, 59200, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Строки подання зауважень та пропозицій: до 26 грудня_______ 2020 року

включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Офіційний веб-сайт Вижцької міської ради http://vnmiscrada.gov.ua/ в розділі громадські обговорення.

4 . Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:- транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводились.

Відділ економіки, підприємництва та промисловості, інвестицій, туризму та міжнародних відносин

Вижницької міської ради

Лебедині озера в селі Чортория Кіцманського району — одне з найулюбленіших місць для місцевих подорожей і фотосесій. Адже тут у незамерзаючих водоймах зимують королівські птахи.

Лебеді не бояться людей, підпливають дуже близько, адже звикли, що їх підгодовують і навіть беруть їжу з рук. Тож з білими красенями можна сфотографуватися та пригостити їх кормом.

Цьогорічна проблема в тому, що через літні паводки вода замулилась, водойми міліють. До того ж, воно поступово заростає і місця для птахів стає усе менше, тому десятки диких лебедів можуть покинути озера в Чорториї.

Начальник управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації Микола Білоконь повідомив, що для покращення ситуації, що сталась на Чорторийських озерах, комісійно буде прийнято рішення щодо поглиблення озер та розглянуто можливість фінансування цих робіт у 2021 році з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись: відео ТВА, новини

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.   Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми Буковини, дбають про розквіт і зростання міст, селищ і сіл.

Це справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади.

Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку Буковини.

Колектив управління.

Понеділок, 07 грудня 2020, 11:01

6 грудня - День Збройних Сил України

Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору в межах територіального моря України.

Колектив управління щиро вітає Вас з Днем Збройних Сил України, бажаємо міцного здоров'я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким! Сила та міць української держави - у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Зі святом Вас!

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« грудня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3195
mod_vvisit_counterВчора9309
mod_vvisit_counterЦей тиждень55176
mod_vvisit_counterОстанній тиждень64737
mod_vvisit_counterЦього місяця229377
mod_vvisit_counterОстаній місяць293118
mod_vvisit_counterВсі дні11622342

Веб представництва