• Реєстрація
Сортировать по дате: Середа, 09 грудня 2020

Зима прекрасна пора року, але, на жаль, не для всіх. Це - важкий час, особливо для птахів. Зимуючі птахи не бояться морозів і примудряються добувати їжу навіть в найхолоднішу погоду. Взимку день короткий, а щоб вижити, не замерзнути, їжі потрібно з'їсти, набагато більше, ніж влітку.

Щоб виховати у дітей дбайливе ставлення до природи, розвивати пізнавальний інтерес до життя зимуючих птахів, бажання допомагати їм у важких, зимових умовах, і показати роль людини в житті птахів взимку, вже стало доброю традицією працівниками НПП «Вижницький» щорічне проведення акції «Нагодуй пташок взимку». Не став винятком і цей рік.
Вже з листопада вихованці та класні керівники 3-4 класів Мигівського НВК- опорного навчального закладу долучилися до екологічної акції «Наша допомога птахам».

Батьками були виготовлені годівниці для птахів, які діти з радістю, разом з вихователями розвісили на території закладу. Насипають частування для птахів і уважно спостерігають, який перший гість прилетить до годівнички. Нехай буде смачно пташкам взимку!

Зима – це час суворих випробувань для лісових мешканців. Внаслідок нестачі кормів прогодуватись стає дуже важко. Тому підгодівля диких тварин взимку відіграє важливу роль у збереженні їх популяцій. Сезон підгодівлі триває з 1 листопада по 15 лютого (в залежності від погодних умов). В цей час працівники служби державної охорони НПП «Хотинський» у «лісових їдальнях» викладають сіно, розвішують кормові віники, поповнюють солонці. До речі, сіль дуже потрібна тваринам: вона покращує травну систему, нормалізує обмін речовин, засвоєння корисних сполук, сприяє здоровому розвитку кістково-м'язової системи та росту хутра, є хорошим профілактичним засобом від багатьох захворювань у молодняку. А також сприяє доброму розвитку плоду у вагітних самиць.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території щодо розміщення громадської забудови на земельній ділянці площею 0.0179 га по вул. Буковинській, 95 б в с. Мигове Вижницького району Чернівецької області.

Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень.

В межах ДПТ передбачається громадська забудова, а саме реконструкція (добудова, надбудова) магазину змішаних товарів, торговельна площа якого після реконструкції становитиме 50 м. кв.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Берегометська селищна рада Вижницького району Чернівецької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 11-го грудня 2020 року і триватиме до 09-го січня 2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 12.01.2021 об 11:00 год. в приміщенні Берегометської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 20 смт. Берегомет Вижницького району.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у складі проекту  містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Берегометської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 20 смт. Берегомет, з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Берегометської селищної ради - http://gromady.cv.ua/vn/rada/275/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Берегометська селищна рада. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 59233, Чернівецька область, Вижницький район, смт. Берегомет, вул. Центральна, 20

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 11.12.2020 р. по 09.01.2021 р.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« грудня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3283
mod_vvisit_counterВчора9309
mod_vvisit_counterЦей тиждень55264
mod_vvisit_counterОстанній тиждень64737
mod_vvisit_counterЦього місяця229465
mod_vvisit_counterОстаній місяць293118
mod_vvisit_counterВсі дні11622430

Веб представництва