• Реєстрація
Сортировать по дате: Понеділок, 31 січня 2022

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля ФОП Баранюк З.С., № 20211229030 від 31.01.2022  в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/9030/reports/TNOdD9H_5x.pdf

Звіт з оцінки впливу на довкілля ФОП Баранюк З.С., № 20211229030 від 31.01.2022 в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/9030/reports/e--YZFZfxk.pdf

1)Повна назва документа державного планування:

Детальний план частини території щодо розміщення  індивідуальної житлової забудови по вулиці Акацій в місті Герца Чернівецького району Чернівецької області.

Територія, на яку розробляється детальний план, розташована в західній частині м. Герца в районі кварталу індивідуальних житлових будинків,  та входить в межі населеного пункту, включає в себе землі приватної власності та використовуються для ведення особистого селянського господарства і має такі межі:

з півночі та півдня - землі для ведення особистого селянського господарства , із заходу - вулицею Акацій,  зі  сході - забудовані землі для індивідуальної житлової забудови.

Рельєф місцевості з незначним ухилом в східному напрямку, відмітки землі в місці де пропонується розмістити житловий будинок коливаються орієнтовно в межах 188.50 - 190.50 м.

Основна мета проекту:

- визначення   територіальних  ресурсів  щодо можливості розміщення індивідуального житлового будинку;

- визначення  архітектурно-планувальних  та природоохоронних  можливих  варіантів  формування   їх  забудови    для  подальшої  проектної  розробки  оптимальних рішень;

- поліпшення екологічної ситуації;

- формування повноцінного високоякісного життєвого середовища;

- зміни цільового призначення земельної ділянки;

Проект детального плану  складається  з  текстової та графічної  частин, а також  рішень  органів   місцевого  самоврядування,   матеріалів проведених  досліджень  території,  виконаних спеціалізованими  організаціями.

До  складу графічної частини  детального  плану  входить:

- схема існуючого  використання  території  зі  схемою  існуючих планувальних обмежень;

- проектний план з проектними планувальними обмеженнями  зі  схемами   вертикального планування  та  інженерної підготовки території, інженерних мереж та споруд, організації руху транспорту та  пішоходів, в М 1:500;

В основному кресленні – проектному плані  проаналізовано містобудівну ситуацію та запропоновано будівництво індивідуального житлового будинку, очисних споруд повної біологічної  очистки типу «BIOTAL», влаштуванням майданчика з контейнерами для роздільного сортування сміття.

Пояснювальна записка  відповідає  графічним матеріалам  та  надає  опис  природних  умов,  оцінку  існуючої ситуації, пропозиції  щодо  встановлення  режиму  забудови, містобудівні  заходи  щодо  поліпшення  стану  навколишнього  середовища  та   реалізації детального  плану території.

Техніко-економічні показники:

  • Площа забудови будівель  –        150 м2
  • Поверховість –                            ІІ поверхи
  • Умовна висота –                           до 10.0 м
  • Площа мощення –                         100 м2
  • Загальна площа будівель –          250.0 м2

2)Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Герцаївська міська рада.

3)Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення  Детального плану частини території щодо розміщення  індивідуальної житлової забудови по вулиці Акацій в місті Герца Чернівецького району Чернівецької області  з  21 січня 2022 року і триватиме до  21 лютого 2022 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочинається  з 21 січня 2022 року і триватиме до  04 лютого 2022 року.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до ст.12 Законну України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Детального плану частини території щодо розміщення  індивідуальної житлової забудови по вулиці Акацій в місті Герца Чернівецького району Чернівецької області та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядається.

в)орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом частини території щодо розміщення  індивідуальної житлової забудови по вулиці Акацій в місті Герца Чернівецького району Чернівецької області та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна в Герцаївській міській раді за адресою: 60501, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

з 10-00 до 18-00 год. щоденно, окрім суботи та неділі.

Матеріали  проекту детального плану території також розміщені на сайті Герцаївської міської ради.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконком Герцаївської міської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі:

60501, Чернівецька область, м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з 21 січня 2022 року і триватиме до  21 лютого 2022 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Виконком Герцаївської міської ради.

м. Герца вул. Асакі Г. №9.  Тел. 03740  21914.  Контактний e-mail(сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

4)необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« січня 2022 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5583
mod_vvisit_counterВчора12437
mod_vvisit_counterЦей тиждень5583
mod_vvisit_counterОстанній тиждень71592
mod_vvisit_counterЦього місяця274426
mod_vvisit_counterОстаній місяць310506
mod_vvisit_counterВсі дні15753632

Веб представництва