• Реєстрація
Сортировать по дате: Середа, 14 серпня 2019

1.      Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території виробничо-складського використання площею 1,5 га знаходиться в с. Борівці по вул. Головній (бувша територія тракторної бригади) і має такі межі:

із південного заходу - асфальтована дорога і далі територія приватного домоволодіння;

з інших сторін - землі сільськогосподарського призначення.

Основна мета проекту є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень; зміни цільового призначення земельної ділянки із земель «Для індивідуального житлового будівництва» в зв’язку з обмеженнями, що виникають по причині її знаходження в СЗЗ корівника; уточнення меж земельних ділянок для обслуговування об’єктів нерухомості; встановлення переважних, супутніх та допустимих видів використання території.

Реалізація рішень проекту детального плану території сприятиме поліпшенню екологічної ситуації, підвищенню якості життя населення і міста в цілому та спрямована на підвищення показників зайнятості населення, збільшення надходжень до міського і районного бюджету за рахунок ефективного використання ділянок непрацюючих підприємств та довгобудів, поліпшення транспортної ситуації завдяки формуванню комплексного багатофункціонального району.

2.      Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Борівецька сільська рада Кіцманського району Чернівецької області

3.      Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення починається з 08-го серпня 2019 року і триває до 06-го вересня 2019 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в)      дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання проводяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.05. 2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Громадські слухання відбудуться 03 вересня 2019 о 10:00 в Будинку культури с. Борівці адресою вул. Головна, 32 (на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» громадські слухання щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні проводяться у строк, визначений для проведення процедури громадського обговорення, але не раніше 10 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні).

г)       орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов ’язаною зі здоров 'ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану території виробничо-складського використання по вул. Головній та розділом «Охорона навколишнього природного середовища», який розробляється у складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у виконкомі Борівецької сільської ради за адресою: с. Борівці, вул. Головна, 70 щовівторка з 14.00 до 17.00 та щоп’ятниці з 10.00 до 13.00.

Матеріали проекту детального плану території та Звіту CEO також розміщені на сайті с/ради http://gromady. cv. ua/km/rada/126/document drafts

r) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконавчий комітет Борівецької сільської ради.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: с. Борівці, вул, Головна, 70. Тел.: (03736) 2-86-39. Контактний e-mail (сайту): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 08.08.2019 по 06.09.2019р.

4.      Необхідність проведення транскордонних; консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« серпня 2019 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4699
mod_vvisit_counterВчора6146
mod_vvisit_counterЦей тиждень23026
mod_vvisit_counterОстанній тиждень53234
mod_vvisit_counterЦього місяця269632
mod_vvisit_counterОстаній місяць191863
mod_vvisit_counterВсі дні11369479

Веб представництва