• Реєстрація
Сортировать по дате: Вівторок, 20 серпня 2019

1.      Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території для будівництва об’єктів рекреаційного призначення в с. Мигове, вул. Центральна, 153, Вижницького району Чернівецької області.

Основна мета проекту визначення функціонального призначення та параметрів забудови території; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень.

2.      Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Мигівська сільська рада, Вижницького району Чернівецької області.

3.      Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення починається з  16.08.2019  року  і  триває  до 16.09.2019 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом детального плану та  Звітом про СЕО розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища» можна у  Мигівській сільській раді за адресою: 59236, Чернівецька область, Вижницького району, с. Мигове, вул. Центральна, 153. Електр. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Мигівській сільській раді. Адреса для   подання зауважень та пропозицій у письмовій формі:  59236, Чернівецька область, Вижницького району, с. Мигове, вул. Центральна, 153. Електр. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

4.      Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування. Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« серпня 2019 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4704
mod_vvisit_counterВчора6146
mod_vvisit_counterЦей тиждень23031
mod_vvisit_counterОстанній тиждень53234
mod_vvisit_counterЦього місяця269637
mod_vvisit_counterОстаній місяць191863
mod_vvisit_counterВсі дні11369484

Веб представництва