• Реєстрація
Сортировать по дате: П'ятниця, 09 серпня 2019

1.      Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад йогозмісту:

Детальний план території розміщення деревообробного цехута допоміжних будівельплощею 0,6717 га знаходиться в с. Ошихліби по вул. Незалежності, 2в (бувший склад мінеральних добрив) і має такі межі:

-        з північної та східної сторони – землі с/г призначення;

-        зпівденної сторони– ґрунтова дорога;

-        із західної – автомобільною дорогою загального користування місцевого значення, (вулиця Незалежності).

Основна мета проекту уточнення планувальної структури і функціонального призначення території; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень; уточнення меж земельних ділянок для обслуговування об’єктів нерухомості; встановлення переважних, супутніх та допустимих видів використання території.

2.      Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державногопланування:

Кіцманська районна державна адміністрація Кіцманського району Чернівецької області

3.      Передбачувана процедура громадського обговорення, у томучислі: а) дата початку та строки здійсненняпроцедури:

громадське обговорення починається з  12-го  серпня  2019  року  і  триватиме  до 12-го вересня 2019 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання проводяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.05. 2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Громадські слухання відбудуться 10.09.2019 о 10:00 в приміщенні РДА за адресою м. Кіцмань,  вул.Незалежності, 83 (на виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» громадські слухання щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні проводяться у строк, визначений  для  проведення  процедури  громадського  обговорення,  але нераніше 10 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитись з проектом «Детального плану території щодо можливості розміщення деревообробного цеху (реконструкція будівлі складу мінеральних добрив) та допоміжних будівель на вул. Незалежності, 2в в с. Ошихліби Кіцманського району Чернівецької області (за межами населеного пункту)та   розділом«Охорона         навколишнього  природного  середовища», який розробляєтьсяу     складі   проекту   містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у Кіцманській райдержадміністрації Чернівецької областіза адресом: м. Кіцмань,  вул.Незалежності, 83 , з понеділка по четвер -з 10.00  год. до 17.00 годин, у п’ятницю з 10.00 год. до16.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Кіцманської райдержадміністрації - https://kitsman.bukoda.gov.ua

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Кіцманська райдержадміністрація Чернівецької області.

Адресадля поданнязауваженьта пропозицій уписьмовійформі: 59300, м. Кіцмань,  вул. Незалежності, 83 ,  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 12.08.2019 по 12.09.2019.

4.      Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державногопланування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« серпня 2019 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4609
mod_vvisit_counterВчора6146
mod_vvisit_counterЦей тиждень22936
mod_vvisit_counterОстанній тиждень53234
mod_vvisit_counterЦього місяця269542
mod_vvisit_counterОстаній місяць191863
mod_vvisit_counterВсі дні11369389

Веб представництва