• Реєстрація
Сортировать по дате: Понеділок, 18 травня 2020

1) Повна назва документа державного планування:

Детальний план території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Орлика Пилипа, Героїв Майдану, проспектом Незалежності та житловим проїздом на земельній ділянці, орієнтовною площею 17,0 га в місті Чернівці.

Детальний план території є документом державного планування та розробляється з метою деталізації планувальної структури даної частини міста, визначення функціонального призначення даної території, просторові рішення та параметри комплексної забудови. Ділянка проектування детального плану території знаходиться в адміністративних межах міста Чернівці.

Завданням детального плану території є:

- уточнення планувальної структури та призначення території;

-   раціональне використання території;

-   планувально-просторові рішення об’єктів з урахуванням інвестиційної привабливості забудови території;

-   взаємозв’язок між об’єктами, планувальними рішеннями, транспортним і пішохідним рухом для формування комфортного мікрорайону повноцінним обслуговуванням;

-   забезпечити мікрорайон необхідною інфраструктурою, громадськими та соціальними закладами відповідно до державних будівельних норм;

-   додержання санітарних норм.

При розробленні детального  плану території  враховано вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної  діяльності», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», ДБН В.1.1.7-2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва», ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність  будівель та споруд», ДБН В.2.3-5-2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» та інші нормативно-правові акти.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення:

а)дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення  Детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Орлика Пилипа, Героїв Майдану, проспектом Незалежності та житловим проїздом в м. Чернівці  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку становить не менше 30 днів з дня оприлюднення повідомлення на сайті Чернівецької міської ради та  друкованих засобах масової інформації.

Громадське обговорення починається з 19 травня 2020 року і триватиме по 22 червня 2020 року.

б)способи участі громадськості (надання  письмових зауважень і пропозицій,     громадські слухання, тощо):

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) зауваження і пропозиції.

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Громадські слухання відбудуться: 22 червня 2020 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа,1.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою  можна  ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та  екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної  зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Ознайомитися з Детальним планом території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Орлика Пилипа, Героїв Майдану, проспектом Незалежності та житловим проїздом в м. Чернівці та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна на веб-сайті Чернівецької міської ради або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: 58000, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького,64-А.

г)орган, до якого подаються  зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.

Адреса подання зауважень і пропозицій у письмовій формі: 58000, м. Чернівці, вул. Б.Хмельницького,64 А; електр. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зауваження і пропозиції  приймаються у строк з  19 травня 2020 року до  22 червня  2020 року.

д)місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту детального плану території знаходиться в Департаменті охорони здоров’я та Управлінні екології та природних ресурсів ЧОДА.
та оприлюднена на офіційному веб-сайті Чернівецької міської ради:

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« травня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1037
mod_vvisit_counterВчора9372
mod_vvisit_counterЦей тиждень26086
mod_vvisit_counterОстанній тиждень59136
mod_vvisit_counterЦього місяця35274
mod_vvisit_counterОстаній місяць253234
mod_vvisit_counterВсі дні9873796

Веб представництва