• Реєстрація
Сортировать по дате: П'ятниця, 05 червня 2020
П'ятниця, 05 червня 2020, 16:20

6 червня- День журналіста України!

Шановні представники засобів масової інформації!

Сердечно вітаємо  Вас з професійним святом!

Ваша праця почесна й необхідна, адже сучасне суспільство неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, без засобів її передачі, а головне, без професіоналізму тих, хто доносить її до читача, слухача, глядача.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, наснаги, благополуччя і добробуту, натхнення та подальших творчих злетів!

З повагою, колектив управління екології та природних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації.

Екологія фокусується на життєвих процесах і адаптації, енергії в живих спільнотах, кінцевому зростанні і розвитку цілих екосистем, а також на тому, як біорізноманіття проявляється в навколишньому середовищі.

Одним з основних видів діяльності організмів в екосистемі є пошук енергії. Всі живі істоти в екосистемі потребують енергії, щоб вижити. Всі частини екосистеми працюють разом. Процеси дуже залежать від природних циклів. Екосистеми постійно змінюються.

Охорона навколишнього природного середовища – система державних і суспільних заходів (технологічних, економічних, адміністративно-правових, просвітницьких, міжнародних), спрямованих на збереження та розвиток природоохоронного руху і природних ресурсів.

Всесвітній день навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня, є для Організації Об’єднаних Націй одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.

Такий захід, як святкування цього Дня, розрахований на те, щоб привнести людський чинник в питання охорони навколишнього середовища. Дати народам світу можливість активно сприяти стійкому і справедливому розвитку, сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади. А також роз’яснювати корисність партнерських відносин, з тим щоб у всіх країн і народів було більш безпечне і благополучне майбутнє.

Головну загрозу довкіллю становить людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність.

У 2020 році тема Всесвітній день довкілля присвячена збереженню біорізноманіття - невідкладній та нагальній проблемі.

Існує навіть думка, що прямо зараз на нашій планеті відбувається шосте масове вимирання. Кількість біологічних видів дикої флори і фауни стрімко і суттєво скорочується, і причина тому – деякі види людської діяльності. А нещодавні події, починаючи з лісових пожеж, а тепер і глобальна пандемія – ще більш чітко демонструють взаємозалежність людини та природи. Природа посилає нам сигнали. І в силах кожного зробити перші кроки для збереження навколишнього середовища.

Ми всі живемо на одній планеті, і забруднюючи її, шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тим відповідальнішою є місія вчителя і вихователя: з малку навчити своїх учнів дбайливому, турботливому ставленню до оточуючого світу. І цей день - прекрасна нагода зробити разом із своїми вихованцями хоча б один крок для покращення стану довкілля: прибрати шкільне подвір’я і піклуватися про збереження природних скарбів.

Саме від нас залежить наше майбутнє!

Ми переконані: щоб жити якісно, слід самим стати частиною змін!

Об’єднання фахівців і керівників екологічних та юридичних служб промислових підприємств, топ-менеджерів, які здійснюють загальне управління компанією або екологічними аспектами її діяльності. Перша в Україні об’єднана сила професійних екологів. Медіатор екосфери, що створений задля синхронізації інтересів держави-бізнесу-громадськості-науки, задля збереження Довкілля.

ГС «ПРОФЕСІЙНА АСОЦІАЦІЯ ЕКОЛОГІВ УКРАЇНИ» (ПАЕУ) запрошує до взаємодії всіх, хто прагне до побудови ефективної системи екологічної безпеки на підприємстві!

МІСІЯ ПАЕУ

Створення та розвиток потужної платформи взаємодії всіх, хто прагне якісного довкілля

ВІЗІЯ ПАЕУ

Провідна сила досвідчених екологів помножена на необхідність модернізації економіки та природоохоронні зобов’язання України задля економіки нового типу — екологічної.

УЧАСНИКИ:

Згідно зі статутом Учасниками Асоціації можуть бути юридичні особи приватного права, у тому числі громадські об’єднання зі статусом юридичної особи, та фізичні особи, які досягли 18 років та не визнані судом недієздатними, за умови, що ці особи поділяють мету (цілі) та напрями діяльності Асоціації, визнають та виконують положення Статуту та своєчасно сплачують членські внески в порядку та розмірах, визначених керівними органами Асоціації згідно з положеннями цього Статуту.

Зарахування до учасників Асоціації відбувається за заявою претендента відповідно до вимог Статуту, Положення про участь (членство) та рішень керівних органів Асоціації.

ЦІЛІ:

розробка законів та інших нормативно-правових актів, що усуватимуть прогалини природоохоронного законодавства;

організація та проведення громадських експертиз проєктів законів, програм, рішень та інших документів і нормативних актів;

сприяння організації та впровадженню заходів щодо вдосконалення екологічної освіти, розвитку екологічної професії та підвищення кваліфікації екологів;

сприяння екологічній та харчовій безпеці в Україні;

З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth), присвяченого пам’яткам природи України.

Конкурс має на меті створення бази фото об’єктів природно-заповідного фонду на території України під вільною ліцензією для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів, а також привернення уваги до стану навколишнього середовища. Цього року конкурс проходить у 32 країнах світу.

В Україні фотозмагання відбудеться вже 8 рік поспіль. За попередні роки учасники подали на конкурс світлини понад 4 тис. об’єктів природно-заповідного фонду України. Конкурсанти завантажили понад 80 тис. зображень. Це великий внесок у розвиток вільних знань, однак понад 50% пам’яток, що занесені до державного реєстру досі не мають своїх фото у Вікіпедії.

Участь у конкурсі можуть брати як професійні фотографи, так і любителі. Протягом липня всі охочі можуть подати світлини природних територій власного авторства, зроблені у будь-який період часу.

Переможцями конкурсу стануть 10 учасників, які наберуть найбільше балів за фотографування пам`яток, що зазначені у конкурсних списках. Також будуть відзначені конкурсанти, що сфотографують найбільше пам'яток у кожному з 27 регіонів України; при визначенні переможців у цих номінаціях перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не були сфотографовані в межах конкурсу.

Журі також обере найкращі світлини кожного з 27 регіонів України та десять найкращих фотографій конкурсу. Переможці за кількісним внеском та автори найкращих світлин будуть відзначені цінними призами. Десять найкращих фото представлять Україну на міжнародному етапі.

Детальніше з усіма умовами та регламентом конкурсу можна ознайомитися за посиланням: http://wle.org.ua/rules/.

З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертайтеся до організаційного комітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Про підготовку та формування регіонального плану управління відходами обговорив під час наради із фахівцями-екологами та комунальниками заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Бойко.

Зокрема, вирішено залучити до розробки плану науковців. Наразі підготовлено проєкт рішення про виділення із екологічного фонду для цих потреб 197 тисяч гривень. Документ повинна розглянути сесія обласної ради.

Також формування регіонального плану управління відходами обговорять із головами об’єднаних територіальних громад та районних державних адміністрацій.

Цей документ визначатиме конкретні потреби області щодо створення нової інфраструктури з переробки, утилізації та видалення сміття.

Як відомо, Кабінет Міністрів схвалив Національний план управління відходами. У ньому висвітлено завдання і практичні заходи, які дозволять Україні вже до 2030 року перейти на нову модель поводження зі сміттям за зразком країн Європейського Союзу.

Начальник управління

Зразок запиту про виділення коштів з обласного фонду ОНПС

Відеогалерея


Календар новин

« червня 2020 »
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Лічильник гостей

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні8152
mod_vvisit_counterВчора5259
mod_vvisit_counterЦей тиждень13411
mod_vvisit_counterОстанній тиждень43403
mod_vvisit_counterЦього місяця48100
mod_vvisit_counterОстаній місяць242788
mod_vvisit_counterВсі дні11683853

Веб представництва